Nacházíte se v rubrice: LED STAR s.r.o.-úvodní strana / doprava a platba

Možnosti platby:

Platba na dobírku

Objednané zboží Vám zašleme prostřednictvím České pošty. Objednávku uhradíte zaplacením v hotovosti u poštovního doručovatele při převzetí zboží. Faktura je součástí zásilky.

Platba zálohovou fakturou

Po odeslání objednávky Vám pošleme emailem zálohovou fakturu. Jakmile obdržíme platbu na náš účet, expedujeme objednané zboží. Zasíláme prostřednictvím České pošty na dodací adresu. Součástí zásilky je také daňový doklad s vyúčtováním zálohové faktury.
Bankovní spojení: GE Money Bank, číslo účtu: 194 850 846/0600


Platba fakturou

U našich stálých zákazníků umožňujeme platbu na fakturu s různou dobou splatnosti. Tyto podmínky se stanovují individuálně.
Bankovní spojení: GE Money Bank, číslo účtu: 194 850 846/0600


Způsob dodání:

Zboží zasíláme prostřednictvím České pošty službou „Balík Do ruky“. Náklady na dopravné činí 90,- Kč bez DPH. Pokud hodnota objednávky překročí 3.000,- Kč bez DPH, dopravné není účtováno. V případě odesílání hliníkových lišt délky 2 metry je vždy účtován příplatek za nadrozměrnou dopravu ve výši 120,- Kč bez DPH. Na přání je možné doručit zboží přepravní službou, např. PPL. V tomto případě se dopravné stanoví individuálně.


Termíny dodání:

Objednávku expedujeme ješte týž den. Tak budete mít zboží ve Vaší firmě následují den, v ojedinělých případech za 2 dny. Jakmile předáme balík přepravci, zašleme Vám emailem informaci o expedici. Pokud bychom nebyli schopni plně uspokojit Vaši objednávku, budeme Vás rovněž informovat emailem či telefonicky a domluvíme pro Vás uspokojující řešení.